aug 222019
 

V sobotu 24. augusta 2019 pobožnosť v modlitebni na Rudlovskej ceste nebude. Tento deň chceme využiť teplé letné počasie a prežiť spoločné chvíle na plánovanom zhromaždení v prírode. Bude sa konať pri obci Rakytovce neďaleko Banskej Bystrice. Pre prípad letnej spŕšky bude postavený stan, v ktorom bude dopoludňajšia pobožnosť i odpoludňajšie stretnutie. Program začína ako zvyčajne od 9.00 hod. sobotnou školou a popoludní sa stretneme o 15. hodine pri vzájomnej diskusii. Spevníky si so sebou brať nemusíte. Piesne budú vytlačené a rozdané účastníkom na mieste. Robíme všetko preto, aby tí, ktorí sa nemôžu zúčastniť osobne, mohli sledovať priamy prenos dopoludňajšieho programu aj z tohoto letného zhromaždenia. Všetko záleží od miestnych podmienok, technických možností a Božej milosti. Tešíme sa na všetkých, ktorí v sobotu prídu medzi nás.
 
Pokiaľ počasie dovolí, zídeme sa na tom istom mieste aj v nedeľu. To už bude ale program v športovo-zábavnej atmosfére a nemal by chýbať ani chutný guláš.


 
23. augusta:

V piatok dosť výdatne pršalo. Pripraviť miesto na stanové zhromaždenie bolo v takom počasí náročné. Okrem postavenia stanu bolo treba zabezpečiť elektrinu, pódium, ozvučenie, klávesový nástroj, texty piesní, dostatok stoličiek, kamery, prenosovú techniku, internet, účinkujúcich, pitný režim, toalety, atď. Tieto veci samozrejme nemôžu ostať v noci bez dozoru. Všetka česť preto patrí odvážnym jedincom, ktorí na mieste nocujú, aby ráno bolo všetko v poriadku. Veľká vďaka aj ostatným, ktorí sa podieľali na príprave tohoto zhromaždenia. Pri všetkej tej námahe nás počasie už nemôže odradiť od túžby prežiť požehnanú sobotu v prírode a krásny nedeľný výlet. Predpoveď počasia pre našu lokalitu svedčí o tom, že tomu tak bude a že budeme dlho spomínať na prežité chvíle. Buď Bohu chvála a česť!
error: Obsah je chránený !!