feb 172018
 


 
24. februára 2018 nás poctí svojou návštevou a Slovom Božím poslúži brat Daniel Duda.

feb 102018
 

Radomír Jonczy, vedúci oddelenia kresťanského domova pri Č-S únii CASD, pripravil s odborníkmi na rodinnú problematiku sériu prednášok na tému “Manželstvo bez mýtov”. Modlitebný týždeň kresťanského domova sa bude konať 12. až 18. februára 2018 a je to aktivita našej cirkvi v rámci Národného týždňa manželstva, do ktorého sa každoročne zapájajú rôzne cirkevné, podnikateľské, občianske spoločenstvá, obce, mestá a neziskové organizácie. Ide o podporu a zvýraznenie významu rodiny pre našu modernú kresťanskú spoločnosť.

 
Prednášky Modlitebného týždňa KD 2018 môžete získať TU.

feb 092018
 

V sobotu, 10. februára, nám nové posolstvo prinesie náš miestny kazateľ Filip Soós. Druhá februárová sobota bude zvlášť radostná a výnimočná. Popoludní budeme mať slávnosť svätého krstu. Svoje životy sa rozhodli odovzdať Pánovi Petra a Deni Prličovci. Verejne vyznajú svoju vieru a spečatia svoje rozhodnutie biblickým krstom ponorením. Pobožnosť, na ktorú vás tiež pozývame, začína o 14.30 hod.

A sobotný program bude ešte bohatší. Od 17.30 hod. začína zábavný večierok pre všetky naše deti.

feb 072018
 

V ňom mám svoju skrýš  |  I Have Found a Hiding Place
 
hudba: Gladys Blanchard Müller
text: Charles Frederick Weigle (1871-1966)
slovenský text: Branislav Patráš

Dr. Charles Frederick Weigle bol americký evanjelista a skladateľ, ktorý napísal viac než tisíc piesní. Z jeho pera vzišli skladby ako Living for Jesus alebo No One Ever Cared for Me Like Jesus, ktorá patrila v minulosti medzi najžiadanejšie piesne v kresťanských rádiách. V spolupráci s Gladys Müllerovou napísal tiež krásnu pieseň I Sing of Thee. Aj skladba I Have Found a Hiding Place sa stala veľmi populárnou pre predošlú generáciu.

pokračovanie »

error: Obsah je chránený !!