jún 212019
 

V piatok, predvečer pamiatky svätej Večere Pánovej, sa konala večerná bohoslužba pri príležitosti krstu dvoch mladých ľudí. Svoje životy sa rozhodli odovzdať Bohu Jakub Kapusta a Viliam Didi.
 
V našich srdciach zavládla radosť tak isto, ako sa celé nebo teší, keď sa dve mladé duše ochotne vydajú na cestu s Bohom. Želáme našim novým bratom pevnú vieru, Božiu ochranu a vedenie Duchom Svätým na ich životnej púti.

fotografie z krstu

jún 142019
 

Milí priatelia,
keďže počasie sa už výrazne priblížilo k letným hodnotám, môžeme sa konečne vydať na plánovaný turistický výlet. V nedeľu 16. júna spoločne prejdeme trasu z Donovál na Šachtičky a potom dole do Španej Doliny, odkiaľ sa autobusom odvezieme na autobusovú stanicu do Banskej Bystrice. Odchod autobusu z autobusovej stanice z nástupištia č. 16 je o 7:55 hod. Je možné pristúpiť aj na Striebornom námestí o 8:05. hod. (Bus 601 469 3). Trasa je nenáročná cca 13-14 km. Vhodná je i pre deti aj starších, ktorí zvládajú ľahko zvlnený terén počas asi 4 hodinovej prechádzky. Autobus zo Španej Doliny ide o 14:20 a v Bystrici je o 14:47 hod. So sebou si treba zobrať pitie (vodu, čaj,…) a jedlo asi na 6-7 hodín. Doporučujem aj pršiplášť, keby nás prekvapila nejaká dažďová prehánka.
pokračovanie »

© 2000-2020 Cirkev adventistov s. d., Banská Bystrica *bp-design
error: Obsah je chránený !!