Videoarchív

 

153 piesní rôznych interpretov z našich zborov nájdete v hudobnom archíve na portáli vimeo.com. Sóla, kvartetá, množstvo zborových piesní, detské a mládežnícke vystúpenia, skupiny Andante, Gospel Harmony, M.E.K.A., Vocal Plus, PSE – to všetko obsahuje naša zbierka, ktorá sa neustále rozširuje. Za sedem rokov existencie tejto zbierky zaznamenal archív viac než 500 tisíc prístupov zo 142 krajín sveta. Všetky záznamy sú v HD kvalite. Okrem hudby obsahuje archív aj kázne, príhovory, prednášky, slávnostné programy z ďakovných pobožností aj muzikál. Dohromady 387 video záznamov. Želáme Vám príjemné sledovanie!


Z dôvodu ochrany osobných údajov na vstup do videoarchívu je potrebné heslo.
O heslo môžete požiadať na adrese: osobneudaje@zborbb.sk.

 
Radostnú zvesť evanjelia nesieme slovom a piesňou do celého sveta. Z modrých krajín na mapke sme zaznamenali prístupy do nášho videoarchívu.
 

“A toto evanjelium kráľovstva bude hlásané po celom svete na svedectvo všetkým národom, a vtedy prijde koniec.” (Mat. 24, 14)

 
 
Sťahovanie súborov je možné len pre osobnú potrebu. Zverejňovanie kópií týchto záznamov na webe alebo publikovanie na audiovizuálnych médiách je porušením autorských práv k dielu! Uverejňovať je možné len priame odkazy na súbory v archíve.

error: Obsah je chránený !!