mar 202020
 

Aktuálne informácie, dokumenty, vyhlásenia, stanoviská, obežníky nájdete na stránkach Slovenského združenia CASD. Stále je v platnosti verejná vyhláška hlavného hygienika SR o zákaze organizovania hromadných podujatí. Preto ani v sobotu 21. marca 2020 spoločné zhromaždenie vo zbore na Rudlovskej ceste nebude. Opäť vám ponúkame sledovanie živého prenosu v sobotu dopoludnia od 10.30 hod., tentokrát z Bratislavy, kedy sa vám prihovorí predseda Slovenského združenia CASD František Kolesár. Už v piatok večer 20. marca o 20.00 hod. môžete sledovať živý rozhovor s predsedom Československej únie Mikulášom Pavlíkom z Prahy. Zo záznamu si pozrite tiež posolstvo predsedu Generálnej konferencie Cirkvi adventistov s. d. Teda Wilsona.
 
Množstvo dôležitých informácií o šíriacej sa vírusovej nákaze nájdete na oficiálnej webovej stránke Slovenskej republiky o tejto problematike.
 
Opäť vás vyzývame k osobným modlitbám za všetkých, ktorých choroba postihla a tiež za ochotných pracovníkov v zdravotníctve, záchranných zložkách a dobrovoľníckych skupinách, ktorí pomáhajú zmierniť následky tejto pandémie.

error: Obsah je chránený !!