sep 302020
 

Aktualizácia 30.9.2020 (21.00 hod.)
 
Od 1. októbra 2020 platia sprísnené protipandemické opatrenia a vláda SR prijala uznesenie o platnosti núdzového stavu „na postihnutom území Slovenskej republiky“, zatiaľ na 45 dní. Informácie o aktuálne platných opatreniach sledujte na stránke Úradu verejného zdravotníctva.
Po zvážení všetkých možností, vzhľadom na to, že bohoslužby sú za istých okolností predsa len povolené, rozhodli sme sa, že pobožnosť sa uskutoční v našom zbore aj v sobotu 3. októbra. Môžete sa preto tešiť na vzájomné spoločenstvo, avšak je potrebné rešpektovať a dodržiavať stanovené opatrenia, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia účastníkov šírením akejkoľvek nákazy. Pokiaľ teda cítite príznaky začínajúcej choroby, respiračných problémov, máte kašeľ, nádchu, bolesť hrdla, alebo iné zdravotné problémy, zostaňte doma.
Náš kazateľ, alebo niektorý člen zborového výboru, vás bude v piatok kontaktovať s otázkou, či sa plánujete zúčastniť sobotnej bohoslužby. Preto si to do piatku rozmyslite. Je potrebné zabezpečiť, aby celkový počet účastníkov nepresiahol číslo päťdesiat.
Ak prídete do zboru, nezabúdajte mať prekryté horné dýchacie cesty (rúškom, šatkou a pod.), pri vstupe si dezinfikujte ruky, pozdravy prejavujte slovne, alebo gestom, nepodávajte si ruky. Rešpektujte aj ďalšie pokyny sálových diakonov, vrátane sedenia ďalej od ostatných.
 
Veríme, že ani prísne opatrenia a obmedzujúce podmienky pri bohoslužbe nás nepripravia o sobotné požehnanie, ktoré má náš Pán pre všetkých pripravené. Tešme sa aj z tejto možnosti a ďakujme Bohu za život a zdravie.
 

„Pretože ty si zachoval moje slovo o vytrvalosti, aj ja ťa ochránim pred hodinou skúšky, ktorá príde na celý svet preveriť obyvateľov zeme.“ (Zj. 3,10)

Zbor BB1

error: Obsah je chránený !!