nov 192020
 

Milé sestry, bratia, priatelia,

v súvislosti s uvoľnením niektorých opatrení, ktoré zverejnil Úrad verejného zdravotníctva SR, Slovenské združenie Cirkvi adventistov siedmeho dňa obnovuje od soboty 21. novembra 2020 spoločné sobotné bohoslužby v jednotlivých zboroch a skupinách. Takže už túto sobotu môžete prísť do zhromaždenia v našom zbore na Rudlovskej ceste v obvyklom čase. Budeme sa na vás tešiť.
 
V každom prípade je však potrebné po vstupe do priestorov zboru dodržiavať aktuálne platné hygienické zásady a pravidlá. Hneď pri vchode si dezinfikovať ruky, alebo nasadiť jednorazové rukavice, mať na tvári ochranné rúško, nepodávať si ruky s ostatnými, obmedziť osobný kontakt, nekonzumovať jedlá a posadiť sa do lavíc s dodržaním stanovených odstupov. Pokiaľ máte nariadenú karanténu, alebo trpíte príznakmi respiračného infekčného ochorenia, zostaňte určite doma.
 
Pre túto sobotu má pripravený odkaz s Písma brat Anton Duran. Veríme, že naše opätovné sobotné stretnutie prinesie všetkým požehnanie, povzbudenie a radosť, ktorá nám už niekoľko týždňov tak chýbala. Modlime sa naďalej za to, aby sa náš život vrátil čoskoro do normálnych koľají a nezabúdajme ani na tých, ktorí trpia dôsledkami rôznych nemocí a problémov.

 

         
 
Aktuálne znenie Vyhlášky ÚVZ SR nájdete tu.
Ďalšie informácie sú na stránke Slovenského združenia CASD.

error: Obsah je chránený !!