nov 132021
 

Posolstvo troch anjelov

 

Milí priatelia, bratia a sestry. Ďakujeme Vám za účasť na spoločných online stretnutiach každý večer počas celého týždňa. Vaše slovné príspevky v diskusiách, myšlienky a modlitby boli zaiste duchovným obohatením pre všetkých zúčastnených. Sme vďační Pánu Bohu, že aj napriek ťažkej dobe, ktorú prežívame, dal nám tieto technické možnosti a môžeme sa stretávať, vidieť a rozprávať virtuálne priamo z našich domácností a bez toho, aby sme porušili akékoľvek nariadenia zo strany vrchnosti. Pán je nesmierne milostivý a nekonečne múdry na to, aby našiel spôsob, ako zhromaždiť svoj ľud, ktorý túži po jeho Slove.
 
Keďže situácia v našom okrese je taká, akej sme svedkami, budeme aj v sobotu dodržiavať to, čo je nariadené. V pokoji zo svojich domovov, alebo kdekoľvek sa nachádzate a máte vhodné pripojenie, môžete počúvať posolstvo predsedu Generálnej konferencie CASD v obvyklom čase o 10.45 hod. Prihovorí sa Vám teda Ted N. C. Wilson, s prekladom do českého jazyka. Nezabudnite však najskôr posadiť pred obrazovky svoje deti, ktoré ani túto sobotu neprídu o svoj zaujímavý príbeh v podaní Mirky s „akčným“ názvom Záchranná akcia.
 
Popoludní, tentokrát od 15.00 hod., Vás pozývame k čítaniu poslednej prednášky tohtoročného Modlitebného týždňa. Rovnako online, z Vašich domovov, ako po celý týždeň. Tešíme sa na stretnutie. Dary Modlitebného týždňa môžete poslať na náš zborový účet vo Fio banke s poznámkou „Dary MT2021“, alebo kontaktujte kazateľa Filipa Soósa, ktorý je ochotný za vami prísť a dary prevziať.
 
Požehnanú sobotu!

error: Obsah je chránený !!