Ochrana osobných údajov

 

 
POUČENIE:
 
Stránky zaznamenávajú niektoré údaje návštevníka výhradne na analytické účely a pre spracovanie štatistiky návštevnosti tohoto portálu. Štatistické údaje alebo anonymizované údaje, získané pri návšteve nášho webového portálu, ktoré nemožno spájať s Vašou osobou, medzi osobné údaje nepatria.
 
Stránky sú uložené a prevádzkované na serveroch komerčného poskytovateľa webhostingových služieb na základe zmluvného vzťahu klienta s poskytovateľom. Údaje získané na tomto portáli môžu byť sprístupnené spracovateľom služieb a platforiem ako Google, Youtube, Vimeo, Flagcounter a pod., a to na analytické účely. Okrem toho nebudú poskytované žiadnym tretím stranám ani využívané na marketingové účely.
 
Osobné údaje ako mená a priezviská, fotografie, audiozáznamy, videozáznamy, e-mailové a telefonické kontakty boli na tomto webe zverejnené na základe písomného súhlasu dotknutých osôb. Písomné súhlasy sú uložené na bezpečnom a uzamknutom mieste.
 
V prípade otázok ohľadom spracovania osobných údajov sa môžete na nás obrátiť zaslaním správy na mailovú adresu osobneudaje@zborbb.sk.
 
Podrobné informácie o ochrane osobných údajov členov cirkvi, zamestnancov cirkvi a tiež návštevníkov pobožností, nájdete na stránkach Slovenského združenia Cirkvi adventistov s.d..

error: Obsah je chránený !!