Ochrana osobných údajov

 

Stránky zborbb.sk zaznamenávajú osobné údaje v rozsahu IP adresa a geografická lokalita návštevníka výhradne na analytické účely a pre spracovanie štatistiky návštevnosti tohoto portálu.
 
Stránky sú uložené a prevádzkované na serveroch slovenského poskytovateľa webhostingových služieb na základe zmluvného vzťahu klienta s poskytovateľom. Údaje získané na tomto portáli môžu byť sprístupnené spracovateľom služieb a platforiem ako Google, Youtube, Vimeo, Flagcounter a to na analytické účely. Okrem toho nebudú poskytované žiadnym tretím stranám ani využívané na marketingové účely.
 
Osobné údaje ako mená a priezviská, fotografie, audiozáznamy, videozáznamy, e-mailové a telefonické kontakty boli na tejto stránke zverejnené na základe písomného súhlasu dotknutých osôb.
 
V prípade otázok ohľadom spracovania osobných údajov sa môžete na nás obrátiť zaslaním správy na mailovú adresu osobneudaje@zborbb.sk.
 
Podrobné informácie o ochrane osobných údajov členov cirkvi a návštevníkov pobožností nájdete na stránkach Slovenského združenia Cirkvi adventistov s.d..

error: Obsah je chránený !!